YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

FATMA ÜÇER HUZUREVİ'NE ZİYARET

FATMA ÜÇER HUZUREVİ'NE ZİYARET

Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), üyeleri Demetevler Fatma Üçer Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldiler.

ANKARA (ANAYURT) - TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık, huzurevi ziyareti ile yaşlılara moral vermek istediklerini ve her zaman onların yanında olduklarını belirtti.

Işık, TÜM-KARDER bünyesinde oluşturdukları Türk Halk Müziği Korosu VE Türk Sanat Müziği Korosu ile Şef Mahmut Irmak eşliğinde yaşlılarla birlikte söylenen türkülerle, şarkılarla eğlenceli bir ziyaret olduğunu ifade etti. Osman Işık, her zaman yaşlıların yanında olduklarını söyleyerek onlara çeşitli hediyeler verdiklerini söyledi.

TÜM-KARDER’in huzurevi ziyareti, başta Genel Başkan Osman Işık olmak üzere, Genel Başkan Yardımcısı Ertan Karadeniz, Ferda Halıcı, Genel Sekreter Ülkü Çakmak, Genel Başkan Yardımcısı ve Kazan Temsilcisi Hüseyin Bayer, Necati Erdem, Genel Başkan Yardımcısı Bartınlılar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Eraslan, Hüseyin Gültekin, Sevgi Tüt, Neşegül Yavuz, Ayşegül Güngör, Keçiören Temsilcisi Sadegül Günay, Nevin Tulum, TÜM-KARDERSağlık Komisyonu Başkanı Dilber Oğurlu ve Bolu Temsilcisi İbrahim Sarıer’in katılımı ile gerçekleşti.

Demetevler Fatma Üçer Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Servet Karataş ziyaretten memnun kaldıklarını dile getirerek TÜM-KARDER üyelerine teşekkür etti.