YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

HEMŞERİMİZ DOÇ.DR. GÜLTEN KIYAK'A ZİYARET

HEMŞERİMİZ DOÇ.DR. GÜLTEN KIYAK'A ZİYARET

Çorum’lu Hemşerimiz Doç. Dr. Gülten KIYAK Ankara’da Sağlıkta Kardenizlilerin ve Çorum’un Gururu oldu.

Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), Genel Başkanı Osman IŞIK ve Yönetim Kurulu, Çorum Temsilcisi ve Gençlik Kolları Başkanı Seydi ÖBEKCİ, dernek üyeleri Fatma ARSLAN, İbrahim SARIER, Münüre UÇAK, Zeliha ŞENEL, Şengül ŞENEL, Hasan UÇAK Doç. Dr. Gülten KIYAK’a makamında nezaket ziyarettin de bulundu.

  Ziyaret esnasında Başhekim Yardımcıları Uzm. Dr. Tolga      TOLUNAY ve Uzm.Dr. Fadime YÜKSEL’de hazır bulundular.

 

 Çorum’un tanınmış siyasetçilerinden Abdullah KIYAK’ın ailesinden  olan Doç. Dr. Gülten KIYAK kısa bir süre önce Ankara Yıldırım  Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesinin  Yöneticiliğine ve Başhekimliğine atanmıştı.

 Tüm Karadenizlilere ve Çorum’lulara sağlık konusunda göstermiş  olduğu yakın ilgi Tüm-Karder Yönetimi olarak bizleri fazlasıyla  memnun etmiştir. Genel başkan Osman IŞIK başarılar dileyerek  hemşerimizin Çorum ve Karadeniz’in gururu olduğunu söyledi. Tüm-karder ile ilgili bilgiler veren Osman IŞIK kendisini her zaman aramızda görmek istiyoruz dedi.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Yöneticisi ve Başhekimi Doç. Dr. Gülten KIYAK ziyaretten memnun olduğunu, Programının el verdiği ölçüde Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), faaliyetlerine katılacağını belirtti.