YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

SELİM ÇELENK'E TÜM KARDER'DEN ZİYARET

SELİM ÇELENK'E TÜM KARDER'DEN ZİYARET

AKÇAABATLI HEMŞERİMİZ  SELİM ÇELENK ANKARA’DA KARADENİZLİLERİN GURURU OLDU

Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER), Genel Başkanı Osman IŞIK ‘Gnl.Bşk.Yrd. Nejat GÖKÇE , Gnl.Sek. Aytekin ERDOĞAN,

Yönetim Kurulu üyeleri Erdoğan KÜÇÜK,Neşet KURT, Hüseyin GÜLTEKİN,İbrahim YİĞİT ve Sahra YİĞİT,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim ÇELENK’i makamında ziyaret ettiler. Trabzon ve Konyada İl müdürlüğü yapan ÇELENK Yaptığı başarılı çalışmalarla hafızalarda yer etti.Kendiside Akçaabatlı olan hemşerimiz Ankara’da verdiği hizmetlerle Karadenizlilerin gururu oldu.

Gnl.Bşk.Osman IŞIK, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün topluma verdiği hizmette sınır tanımadığını,yardıma muhtaç,korunmaya muhtaç kişilere verdiği hizmetlerle göz doldurduğunu,halka verdiği hizmetlerle güven sağladığını söyledi.Tüm-Karder’in çalışmaları ile ilgili bilgi veren IŞIK,her zaman üzerlerine düşen katkıyı vermeye hazır olduklarını bildirdi.

İl müdürü Sn. ise ÇELENK, İl müdürlüğünün çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek Tüm-Karder’in ziyaretinden memnun olduğunu ülkemiz için Sivil Toplum Örgütlerinin önemli olduğunu söyledi.