YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

TÜM-KARDER, 2011'İN EN BAŞARILILARINI SEÇTİ

TÜM-KARDER, 2011'İN EN BAŞARILILARINI SEÇTİ

Tüm Karadeniz İlleri Derneği (TÜM KARDER) tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan yılın en başarılı ödüllerinin sahipleri belli oldu.

Tüm Karedeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği Karadeniz'e kıyısı bulunan 18 Karadeniz illeri arasında yardımlaşma ve hemşeri dayanışması ile eğitim kültür alanında faaliyet gösteren kişileri belirleyerek, her yıl ödüllendiriyor. Buna göre; TÜM KARDER Yönetim Kurulu üyeleri ve dernek üyeleri tarafından yapılan Yılın Milletvekili, Yılın Bürokratı ve Yılın Siyasetçisi olmak üzere üç ayrı kategoride değerlendirmeleri tamamlandı. 2011 yılında Tüm Karadeniz illerinde başarılı çalışmalar yapan kişi kurum ve kuruluşları teşvik etmek maksadıyla 2011 yılı başarı ödüllerini sahiplerine Dernek Yönetim Kurulu üyeleri tarafından muhtelif tarihlerde makamlarında takdim edildi. Yapılan değerlendirmeye göre, yılın milletvekili ödülünü Kastamonulu MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu seçildi. Yılın bürokratı ödülünü ise Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz sahip olurken, yılın kaymakamı Çankaya Kaymakamı Mehmet Ali Yıldırım, yılın genel müdürü MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hikmet Çolak ve yılın eğitimcisi Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Haluk Saydan olarak belirlendi.

Yılın siyasetçi ödülüne ise BBP Genel Başkanı Mustafa Destici. yılın il başkanı AK Parti Ankara İl Başkanı Av. Murat Alpaslan ve yılın il başkanı MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya oldu. TÜM KARDER Başkanı Osman Işık, dernek olarak Karadeniz bölgesinde hizmet eden başarılı kişi, kurum, bürokrat ve siyasetçileri çalışmalarını teşvik etmek amacıyla yılın başarı ödüllerini dağıttıklarını ve bu uygulamanın önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti.