YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

TÜM-KARDER'DEN HAMZA DUYGUN'A ZİYARET

TÜM-KARDER'DEN HAMZA DUYGUN'A ZİYARET

TÜM–KARDER üyeleri, TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Ankara Vali Yardımcısı olan ve Yenimahalle Kaymakamlığına vekalet eden Hamza Duygun’u Makamında ziyaret etti. 

ANKARA (ANAYURT) - Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM –KARDER) üyeleri, TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Ankara Vali Yardımcısı olan ve Yeni mahalle Kaymakamlığına vekalet eden Hamza Duygun’u makamında ziyaret etti. TÜM-KARDER Yönetim Kurulu üyeleri kalabalık bir grupla Yenimahalle Kaymakam Vekili Hamza Duygun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TÜM-KARDER’in ziyaretinden memnun olduğunu belirtip, dernek çalışmaları ile ilgili Başkan Sn. Osman Işık’tan bilgi aldı. Karadeniz’in çeşitli ilçelerinde kaymakamlık görevlerinde bulunduğunu söyleyen Hamza Duygun her zaman Karadeniz doğal güzelliklerine ve insanına hayran kaldığını, bölgeyi ilk fırsatta tekrar ziyaret etmek istediğini söyledi.

Karadeniz bölgesinin ülkemiz kültür turizmine olan katkılarının çok önemli olduğunu ifade etti. Samimi bir hava içerisinde geçen ziyaretten sonra 26 MAYIS 2013 tarihinde yapılacak Yemek ve Kültür Festivali’ne davet edilen Hamza Duygun programının müsait olması durumunda seve seve festivale iştirak edebileceğini belirterek davet için çok teşekkür etti.