YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK Davetiyecim Konya Oto Konya Oto
Facebook

TÜM-KARDER'DEN ÖZMEN'E ZİYARET

TÜM-KARDER'DEN ÖZMEN'E ZİYARET

Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Eğitim Derneği (TÜM-KARDER) Gn.Bşk. Osman Işık ve beraberinde Yönetim Kurulu  üyeleri , hemşerimiz TRT Satın alma Daire Başkanı Yakup Özmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyarete Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Cebe, Halim Akkocaoğlu, İbrahim Sarıer katıldı. Ziyarette Dernek çalışmaları ile ilgili Yakup Özmen,e bilgiler verildi. İyi bir Karadenizli olan hemşerimiz Derneğin projelerine her zaman katkı vermeye hazır olduğunu etkinliklere proğramlarının el verdiği ölçüde katılmaya çalışacağını söyledi.

Özmen kimdir?

1961 Ordu Mesudiye doğumlu olan Özmen 47 yıldır Ankara’da olup İlk, Orta, Lise ve Yüksek Okulu Ankara’da okudu.Tapu Kadostra ve  TÜİK’de 4 yıl görev yaptı.1986 dan itibaren TRT Gn. Md.lüğünde Ankara Tv. alım İkmal Müdürlüğünde Memur,raportör,şef ve md.olarak çalıştı.3 yıl  Memur-Sen  TRT  Şb.Bşk.lığı yaptı. Ağustos 2014‘de TRT Gn.Md.lüğü Satınalma D.Bşk.lığına atandı.Evli ve 2 çocuğu var. 


T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Sn.Mehmet BAŞT.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Sn.Mehmet BAŞ

T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sn.Mehmet BAŞ Mü...

Büro Memur Sen Genel Başkanı Sn.Yusuf YAZGANBüro Memur Sen Genel Başkanı Sn.Yusuf YAZGAN

Büro Memur Sen Genel Başkanı Sn.Yusuf YAZGANBüro Memur Sen Genel Başkanı Sn.Yusuf YAZGAN